Teams en Trainingstijden

Om te leren basketballen moet er uiteraard hard getraind worden. Dit gebeurt bij Peatminers voornamelijk op de woensdagavond in sporthal “De Stamper”.

Als u wilt proberen of basketbal voor u een goede sport is, kom dan gerust een keer langs bij een training, de eerste drie trainingen zijn gratis en zonder verplichtingen. Mocht u eerst meer informatie willen, mail uw vraag dan naar tc@peatminers.nl.

Om er zeker van te zijn dat u de actuele trainingstijden heeft willen we u vragen voor info hierover contact opnemen met de technische commissie opvragen. TC@peatminers.nl

Hieronder zult u ook de teams vinden en wie er in welk team zit.

Team Dag Tijd Hal 1 Hal 2 (winter)
HS 1 Woensdag 20:00 – 21:30 Stamper
DS 1 Woensdag 20:00 – 21:30 Stamper
MU 22 Maandag 21:00 – 22:30 Weemelanden
Donderdag 20:00 – 21:30 Stamper Semi
VU 20 Maandag 20:00 – 21:30 Semi
Woensdag 18:30 – 20:00 Stamper
Vrijdag 17:30 – 18:30 Stamper
MU18 Woensdag 20:00 – 21:30 Stamper
Donderdag 20:00 – 21:30 Stamper Semi
MU 16 Dinsdag 18:30 – 20:00 Stamper
Donderdag 18:30 – 20:00 Stamper Semi
VU 16 1/2 Maandag 19:45 – 21:00 Weemelanden
Donderdag 18:30 – 20:00 Stamper Semi
MU 14 1/2 Maandag 18:30 – 20:00 Semi
Woensdag 18:30 – 20:00 Stamper
VU 14 Maandag 17:00 – 18:30 Semi
Woensdag 17:00 – 18:30 Stamper
Vrijdag 16:30 – 17:30 Stamper
Mu 12

 

Maandag 17:00 – 18:30 Stamper
Donderdag 17:00 – 18:30 Stamper Semi
VU 12 Maandag 18:00 – 19:30 Krijgerstraat
Woensdag 18:30 – 20:00 Stamper
Mix U8/10 Woensdag 17:00 – 18:30 Stamper
Donderdag 17:00 – 18:30 Stamper Semi
G- Basketbal Woensdag 17:00 – 18:30 Stamper

Spelers:

Jansen, Kevin
Langeler, Patrick
Meier, Nick
Plaggenmars, Dennis
Milner, Matthew
Roelofs, Julian
Zandbergen, John
Vegte, Herwin van de
Dooren, Rob van
Kroeze, Roy
Schmidt, Chris
Slettenhaar, Gerjon
Spenkelink, Stephan

Trainers:

Chris / Dennis / Stephan

Spelers:

Jaspers Faijer, Natasja
Hoedeman, Judith
Fokke, Dianne
Korblet, Evelien
Perik, José
Mikhael, Talar
Winkels, Susan
Timmerman, Lisanne

Trainer:

Natasja

Spelers:

Overweg, Michiel
Einhaus, Niels
Winkels, Tim
Haan, Bauke De
Laar, Michael Van Het
Beuving, Mathieu
Haan, Ties De
Webbink, Jelle
Beld, Thomas
Jaspers Faijer, Thom
Wanders, Ruward

Trainer:

Maarten

Spelers:

Schumer, Emma
Girschik, Desiree
Slot, Eleonoor
Telgte, Jose ter
Fokke, Ellen
Buuren, Silke Van
Jaspers Faijer, Nienke
Stegeman, Jill
Korte, Anna
Aalderink, Annelin

Trainer:

Natasja

Spelers:

Haan, Melle De
Souverijn, Jesse
Rohof, Steyn
Webbink, Lars
Jaspers Faijer, Chiel
Smelt, Wouter
Schoonewille, Luuk
Alhomsi, Bassel

Trainers:

Thom, Lars

Spelers:

Jansen op de Haar, Boaz
Schepers, Hugo
Girschik, Tom
Schipper, Kevin
Smelt, Jurgen
Dooren, Thijs Van
Vels, Sjoerd Van

Trainers:

Niek en ?

Spelers:

Benus, Vera
Goosselink, Manouk
Nijland, Lauren
Letteboer, Madé
Aalderink, Suzan
Smelt, Klaske
Krommendijk, Isa
Huis In T Veld, Lianne
Hoff, Maartje
Alhomsi, Leen
Brummer, Arjana
Huizing, Maud
Sermondt, Jasmijn Van
Jaspers Faijer, Lisse

Trainers:

Tim, Ruward

Spelers:

Timmerman, David
Poscool, Delciano
Schipper, Sander
Slot, Daan
Meijer, Mil
Mulder, Wietse
Abbink, Johan
Dijk, Quint Van
Klaasen, David
Beld, Jamie
Maathuis, Jessy
Morsink, Maarten
Burggraaf, Nick
Schipper, Aaron
Smelt, Matthijs
Tjonk, Jordy
Reinink, Brian

Trainers:

Petran, Roy, Edilson en Jelle

Spelers:

Langeler, Nieke
Frijling, Britt
Folbert, Isa
Reuver, Annika
Peters, Gwen
Meijers, Annefleur
Kroese, Imme
Hopster, Marit
Dooren, Els Van
Krommendijk, Fien

Trainers:

Natasja, Nienke en Emma

Spelers:

Bos, Wesley
Ekkel, Jesse
Huijgen, Thijs
Weide, Liam Van Der
Vels, Giel Van
Slettenhaar, Boaz
Smit, Abel

Trainers:

Thomas, Bassel, Michael

Spelers:

Folbert, Romee
Spier, Hannah
Reuver, Thyrza
Bove, Brenda
Letteboer, Valerie
Folbert, Noa
Roelofs, Lynde

Trainers:

Maarten, Jordy

Spelers:

Nieuwland, Job van
Koerts, Fender
Talsma, Hidde
Resamenawi, Colin
Roelofs, Elisah
Vlaskamp, Rebecca
Stengs, Isa

Trainers:

Ellen F, Ellen W, Manouk, Isa

Spelers:

Almelo, Noud van
Jaspers Faijer, Rinske
Schumer, Danique
Kokhuis, Thijs
Horstman, Tim
Mulder, Maureen
Nijland, Lana

Trainers:

Karel, Frederik, Denise
Van de Vegte, Herwin
Jonker, Anja
Schepers, Sanne
Dooren, Marsja van
Nijland, Nicole
Oosting, Linda
Maathuis, Susan
Hilbrink, Erica