Teams en Trainingstijden

Om te leren basketballen moet er uiteraard hard getraind worden. Dit gebeurt bij Peatminers voornamelijk op de woensdagavond in sporthal “De Stamper”.

Als u wilt proberen of basketbal voor u een goede sport is, kom dan gerust een keer langs bij een training, de eerste drie trainingen zijn gratis en zonder verplichtingen. Mocht u eerst meer informatie willen, mail uw vraag dan naar tc@peatminers.nl.

Om er zeker van te zijn dat u de actuele trainingstijden heeft willen we u vragen voor info hierover contact opnemen met de technische commissie opvragen. TC@peatminers.nl

Hieronder zult u ook de teams vinden en wie er in welk team zit.

Team Dag Tijd Hal 1 Hal 2 (winter)
MSE 1 Maandag 20:15 – 21:45 Weemelanden
Woensdag 19:30 – 21:00 Stamper
VSE Recreanten Woensdag 21:00 – 22:30 Stamper
MSE 2 Recreanten Woensdag 20:00 – 21:30 Stamper
MU 22 Maandag 20:15 – 22:15 Weemelanden
Donderdag 20:00 – 21:30 Stamper Semi
MU18 Woensdag 19:30 – 21:30 Stamper
Donderdag 19:30 – 21:00 Stamper
VU 18 Maandag 18:30 – 20:00 Semi
Woensdag 18:00 – 19:30 Stamper
MU 16 Dinsdag 19:30 – 21:00 Stamper Semi
Donderdag 18:30 – 20:00 Stamper Semi
VU 16 Maandag 17:00 – 18:30 Semi
Woensdag 18:00 – 19:30 Stamper
Vrijdag 17:00 – 18:30 Stamper
VU 14 Maandag 18:30 – 20:00 Krijgerstraat
Woensdag 18:30 – 20:00 Stamper
MU 12 Dinsdag 18:00 – 19:30 Stamper Semi
Donderdag 17:30 – 18:30 Stamper Semi
VU 12 Maandag 17:00 – 18:15 Semi
Woensdag 17:00 – 18:00 Stamper
Mix U8/10 Woensdag 17:00 – 18:30 Stamper
G- Basketbal Zaterdag 9:00 – 10:00 Semi

Spelers:

Plaggenmars, Dennis
Milner, Matthew
Schmidt, Chris
Hurink, Thom 
Overweg, Michiel
Einhaus, Niels
Nijland, Niek 

Trainers:

Natasja Jaspers Faijer

Spelers:

Langeler, Patrick
Zandbergen, John
Dooren, Rob van
Slettenhaar, Gerjon
Beld, Thomas
Holthuis, Rick 
Timmer, Tijs 

Trainers:

Zelf

Spelers:

Jansen, Kevin
Roelofs, Julian
Vegte, Herwin van de
Kroeze, Roy
Spenkelink, Stephan
Sloot, Niek
Hummel, Johnny
Webbink, Rick
Oude Nijhuis, Rutger

Trainers:

Zelf

Spelers:

Haan, Bauke De
Beuving, Mathieu
Winkels, Tim
Haan, Ties De
Webbink, Jelle
Jaspers Faijer, Thom
Wanders, Ruward
Jaspers Faijer, Chiel
Smelt, Wouter
Schoonewille, Luuk
Souverijn, Jesse
Schulte, Frank 

Trainer:

Miranda

Spelers:

Grooten, Jordy
Reuver, Lars
Schepers, Hugo
Girschik, Tom
Schipper, Kevin
Smelt, Jurgen
Dooren, Thijs Van
Vels, Sjoerd Van
Slot, Daan
Meijer, Mil
Dijk, Quint Van
Smelt, Matthijs
Tjonk, Jordy
Boertien, Kobe

Trainers:

Roy en Petran

Spelers:

Benus, Vera
Huizing, Maud
Nijland, Lauren
Letteboer, Madé
Aalderink, Suzan
Smelt, Klaske
Krommendijk, Isa
Huis In T Veld, Lianne
Hoff, Maartje
Sermondt, Jasmijn Van
Jaspers Faijer, Lisse
Langeler, Menke
Langeler, Nieke
Mourits, Naomi

Trainers:

Thom, Ruward

Spelers:

Abbink, Johan
Burggraaf, Nick
Reinink, Brain
Schipper, Aaron
Klaasen, David
Wesley, Bos
Huijgen, Thijs
Vels, Giel Van
Timmerhuis, Sem
Jansen, Brent
Timmerman, David
Smit, Jochem 

Trainers:

Jan en Jordy

Spelers:

Folbert, Isa
Reuver, Annika
Peters, Gwen
Meijers, Annefleur
Kroese, Imme
Hopster, Marit
Dooren, Els Van
Krommendijk, Fien
Huisman, Isa

Trainers:

Natasja, Nienke en Ellen

Spelers:

Folbert, Romee
Spier, Hannah
Reuver, Thyrza
Bove, Brenda
Letteboer, Valerie
Folbert, Noa
Roelofs, Lynde
Wiltvank, Bente
Rohaan, Norah
Weide, Liam Van Der
Nijland, Imre

Trainers:

Maarten, Dennis en Naomi

Spelers:

Slettenhaar, Boaz
Miltenburg, Sepp
Smit, Abel
Koerts, Fender
Talsma, Hidde
Resamenawi, Colin
Van der Vegte, Auke
de Jong, Sam 

Trainers:

Jan en Maarten

Spelers:

Grote Beverborg, Dagmar
Kobus, Lotte
Arendshorst, Lieke
Roelofs, Elisah
Smit, Carice
Staring, Tess
Folbert, Suze

Trainers:

Lauren en Madé

Spelers:

Jaspers Faijer, Rinske
Schumer, Danique
Mulder, Maureen 
Nijland, Lana
Kokhuis, Thijs 
Horstman, Tim
Nijland, Sven 

Trainers:

Frederik, Frank en John
Stegeman- Oosting, Linda
Schepers, Sanne
Hoedeman, Judith
Fokke, Dianne
Timmerman, Lisanne
Fokke, Ellen
Stegeman, Jill
Jaspers Faijer, Natasja
Smelt, Janita