Home De vereniging Organisatie Trainingstijden Wedstrijdschema Sporthallen Vacatures BAT "Basketball Academie Twente" G-Basketbal Lid worden Multimedia Foto's Downloads Teams Bonteavond My Peatminers
Wedstrijden

Zaterdag 28 april
10:00 V12 1 uit tegen Picker Reds X12 1
 

Uitslagen

S.V.Z.W. - Vrouwen Sen.: 78 - 61
Vrouwen U12 1 - WSV: 55 - 66
Mannen U12 2 - Valley Buck: 53 - 27
Vrouwen U14 - Jolly Jumpers: 58 - 57
Mannen U12 1 - Picker Reds: 60 - 10
WSV - Vrouwen U12 2: 65 - 15
Mannen U16 - Valley Buck: 39 - 55
Vrouwen U18 - De Snipers: 74 - 49
Mannen Sen. 2 - Buzzards: 44 - 35
Mannen U18 - Buzzards: 42 - 45
Vrouwen Sen. - S.V.Z.W.: 66 - 37

Organisatie

 

 Het bestuur                Functie                         Email
 
Voorzitter:                  Frederik Jaspers Faijer    frederik.jaspersfaijer@de-haere.nl

Vertrouwenspersoon:   Jenny de Haan               Vertrouwenspersoon@peatminers.nl 
 

Secretaris:                   Karin Schepers              info@peatminers.nl
Penningmeester:          Roy Kroeze                    penningmeester@peatminers.nl 

Algemeen bestuurslid - Vrijwilligers Commissie
Herwin vd Vegte                                               VC@peatminers.nl
Algemeen bestuurslid - Technische & Wedstrijd Commissie
Petran Langeler                                                tc@peatminers.nl
Algemeen bestuurslid - SC & PR Commissie
Rob van Dooren                                               redactie@peatminers.nl
Algemeen bestuurslid - Activiteiten Commissie
Esther Webbink                                                ac@peatminers.nl
 
De commissies                           Email
 
Technische Commissie:                 tc@peatminers.nl
Natasja Jaspers Faijer
Johan Wessels
Niek Nijland
 
Mini-coördinator:                          reuver.angela@gmail.com
Angela Reuver
 
Wedstrijd Secretariaat:                  wedstrijden@peatminers.nl
Wilma Aalderink
Trudy Bergsma
 
PR Commissie:                             redactie@peatminers.nl
Judith Hoedeman
Bert Ter Telgte
Chris Schmidt
 
Internet Commissie:                     info@peatminers.nl
Roy Kroeze
 
Leden administratie:                     info@peatminers.nl
Erica Hilbrink
 
Sponsor Commissie:                      sponsor@peatminers.nl
Niek Sloot
 
Altine Smelt "Merchandise"
 
Activiteiten Commissie:                  ac@peatminers.nl
Renate Beld
Astrid van Vels
Kevin Jansen
 
Basketbalkamp                             ac@peatminers.nl
Keny Hams
Sanne Schepers
Siemen Oude Booyink
Herma Winkels
 
 
Geldophaalacties                          acties@peatminers.nl
Alien Grevelink
Esther Wanders
 
 
Materiaal onderhoud                      info@peatminers.nl
Gerjon Slettenhaar
Henk Bergsma
 
Vrijwilligers Commissie              info@peatminers.nl
Rieke Jaspers Fayer
Arda Kerkdijk
Angela Reuver
 
Jeugdraad                                 jeugdraad@peatminers.nl
Martine Engbers
Jiska Nijland