Home De vereniging Organisatie Trainingstijden Wedstrijdschema Sporthallen Vacatures BAT "Basketball Academie Twente" G-Basketbal Lid worden Multimedia Foto's Downloads Teams My Peatminers
Wedstrijden

Vrijdag 27 oktober
19:00 V12 1 uit tegen Risne Stars X12 2
19:00 X12 1 uit tegen Risne Stars X12 1
 
Zaterdag 28 oktober
10:00 V16 1 uit tegen BeCeGe `74 V16 1
12:30 X12 2 uit tegen The Jugglers X12 1
14:15 X12 3 uit tegen B.V. Isala X12 1
14:30 X16 1 uit tegen The Jugglers X16 1
16:00 VSE 1 uit tegen Uitsmijters VSE 2
16:00 V14 1 uit tegen B.V. Batouwe V14 1
17:00 X14 1 uit tegen The Valley Bucketeers X
17:15 MSE 1 uit tegen S.V.Z.W. MSE 1
19:00 V18 1 uit tegen Kikkers V18 1
21:00 MSE 2 uit tegen The Valley Bucketeers M
 

Uitslagen

Arnhem Eagles - Vrouwen U14: 48 - 55

Wedstrijdschema

Mannen Senioren 1
 TeamWedstr. Punten Doels.
Tw. Buzzards MSE 2 4881
Uitsmijters MSE 2 4878
B.V. Isala MSE 1 4656
WSV MSE 2 2448
D.B.V. Arriba MSE 2 44-17
TONEGO '65 MSE 1 22-13
Valley Buck MSE 2 320
Peatminers MSE 1 42-9
S.V.Z.W. MSE 1 42-70
10 The Jugglers MSE 3 30-20
11 Amical MSE 2 40-134
Mannen Senioren 2
 TeamWedstr. Punten Doels.
Peatminers MSE 2 4631
Risne Stars MSE 1 2450
The Jugglers MSE 4 248
Tw. Buzzards MSE 3 3431
D.B.V. Arriba MSE 3 229
S.V.Z.W. MSE 2 22-28
Amical MSE 3 32-22
Valley Buck MSE 3 10-20
Tw. Buzzards MSE 4 20-11
10 Amical MSE 4 30-48
Vrouwen Senioren
 TeamWedstr. Punten Doels.
Uitsmijters VSE 2 48197
Kikkers VSE 1 4886
Amical VSE 1 3664
S.V.Z.W. VSE 1 32-50
D.B.V. Arriba VSE 1 42-18
Peatminers VSE 1 52-14
Stars '84 VSE 1 20-86
S.V.Z.W. VSE 2 30-179
Mannen U18
 TeamWedstr. Punten Doels.
Landstede M18 1 48262
Hanze Stars M18 1 48114
Arnhem Eagles M18 1 3677
Rebound '73 M18 1 34-65
Tw. Buzzards M18 1 32-20
Valley Buck M18 1 32-92
V.B.V. M18 1 32-26
Wildcats M18 1 52-101
Ceres M18 1 20-54
10 Peatminers M18 1 40-95
Vrouwen U18
 TeamWedstr. Punten Doels.
Peatminers V18 1 48172
Jolly Jumpers V18 1 4680
De Snipers V18 1 4634
Arnhem Eagles V18 1 4629
Give and Go V18 1 5631
Kikkers V18 1 5628
Tw. Buzzards V18 1 3426
WSV V18 1 32-47
Red Giants V18 1 52-44
10 V.B.V. V18 1 52-137
11 Landstede V18 1 30-56
12 The Jugglers V18 1 30-116
Mannen U16
 TeamWedstr. Punten Doels.
Tw. Buzzards X16 1 36110
Peatminers X16 1 5693
Tonego '65 x16 1 X16 1 24135
The Jugglers X16 1 34-45
Valley Buck X16 1 4483
Amical X16 1 42-35
Kikkers X16 1 50-341
Vrouwen U16
 TeamWedstr. Punten Doels.
Pluto V16 1 36192
Uitsmijters V16 1 3665
Landstede Basketbal V14 1 4684
B.V. Batouwe V16 1 44-80
Peatminers V16 1 2225
BeCeGe '74 V16 1 32-2
Pluto V16 2 10-31
Landstede V16 1 30-85
BV Wyba V16 1 30-168
Mannen U14
 TeamWedstr. Punten Doels.
Risne Stars X14 1 48325
Peatminers X14 1 46168
Tw. Buzzards X14 1 22-19
Valley Buck X14 2 10-36
Kikkers X14 1 20-145
TONEGO'65 X 14 1 X14 1 30-293
Vrouwen U14
 TeamWedstr. Punten Doels.
Peatminers V14 1 612145
Jolly Jumpers V14 1 48169
WSV V14 1 46150
Arnhem Eagles V14 1 3210
B.V. Batouwe V14 1 42-93
Kikkers V14 1 40-128
Amical V14 1 50-253
Mannen U12 1
 TeamWedstr. Punten Doels.
Peatminers X12 1 48178
Valley Buck X12 1 46138
Tw. Buzzards X12 1 4482
Risne Stars X12 1 3229
Kikkers X12 1 32-93
Jolly Jumpers V12 1 40-334
Mannen U12 2
 TeamWedstr. Punten Doels.
Peatminers V12 1 36123
Peatminers X12 3 34-12
B.V. Isala X12 1 443
Risne Stars X12 2 44-50
WSV X12 1 40-64
Vrouwen U12 1
 TeamWedstr. Punten Doels.
Peatminers V12 1 36123
Peatminers X12 3 34-12
B.V. Isala X12 1 443
Risne Stars X12 2 44-50
WSV X12 1 40-64
Vrouwen U12 2
 TeamWedstr. Punten Doels.
WSV X12 2 48161
Uitsmijters X12 1 36137
Valley Buck V12 2 44-56
The Jugglers X12 1 32-28
Amical X12 1 42-65
Peatminers X12 2 40-149
Mannen U10
 TeamWedstr. Punten Doels.
Amical U10 2 000
Amical U10 1 000
The Jugglers U10 2 000
The Jugglers U10 1 000
Kikkers U10 1 000
Peatminers U10 2 000
Peatminers U10 1 000
Vrouwen U10
 TeamWedstr. Punten Doels.
Amical U10 2 000
Amical U10 1 000
The Jugglers U10 2 000
The Jugglers U10 1 000
Kikkers U10 1 000
Peatminers U10 2 000
Peatminers U10 1 000