Home De vereniging Organisatie Trainingstijden Wedstrijdschema Sporthallen Vacatures BAT "Basketball Academie Twente" G-Basketbal Lid worden Multimedia Foto's Downloads Teams My Peatminers
Wedstrijden

Vrijdag 27 oktober
19:00 V12 1 uit tegen Risne Stars X12 2
19:00 X12 1 uit tegen Risne Stars X12 1
 
Zaterdag 28 oktober
10:00 V16 1 uit tegen BeCeGe `74 V16 1
12:30 X12 2 uit tegen The Jugglers X12 1
14:15 X12 3 uit tegen B.V. Isala X12 1
14:30 X16 1 uit tegen The Jugglers X16 1
16:00 VSE 1 uit tegen Uitsmijters VSE 2
16:00 V14 1 uit tegen B.V. Batouwe V14 1
17:00 X14 1 uit tegen The Valley Bucketeers X
17:15 MSE 1 uit tegen S.V.Z.W. MSE 1
19:00 V18 1 uit tegen Kikkers V18 1
21:00 MSE 2 uit tegen The Valley Bucketeers M
 

Uitslagen

Arnhem Eagles - Vrouwen U14: 48 - 55

Sporthallen

Onze vereniging speelt al haar thuiswedstrijden in sporthal "De Stamper", Schout Doddestraat 11 te Vriezenveen (Kaart)

Hieronder treft u de adressen aan van de sporthallen van andere verenigingen waar wij tegen spelen:

Amical - Diekmanhal
J J van Deinselaan 22, Enschede (Kaart)

Arriba - UT
Promenade 1, Enschede (Kaart)

B.V. Batouwe - De Bongerd
De Bongerd, Bemmel (Kaart)

Habitop/Orca's - Sporthal de Vlechttuinen
Vlechttuinen 8, Urk (Kaart)

Isala - De Kroon
Koningin Wilhelminalaan 11, Deventer (Kaart)

Jolly Jumpers - Burg. Verdegaalhal
Past. Bloemenstraat 1, Tubbergen (Kaart)

Jugglers - Deppenbroek
Rijnstraat 11, Enschede (Kaart)

Jugglers - Diekmanhal
J J van Deinselaan 22, Enschede ((Kaart))

Kikkers - 't Wooldrik
Bornerbroeksestraat 1, Borne (Kaart)

Landstede ZAC - Landstede ABC
Hogeland 10, Zwolle (Kaart)

Olstars - De Hooiberg
Hooiberglaan, Olst (Kaart)

Picker Reds - Pickerhal
Kerkstraat 28, Eibergen (Kaart)

Pluto - Tarthorst
Tarthorst 152, Wageningen (Kaart)

Risne Stars - De Stroekeld
Laan Oud-Indiegangers 1, Rijssen (Kaart)

Risne Stars - Reggehal
Nieuwlandsweg 1, Rijssen (Kaart)

S.V.Z.W. - 'n Dikken
Dikkensweg 1, Wierden (Kaart)

Second Dribble - De Kamp
Dr. A. Schweitzerlaan 1, Hardenberg (Kaart)

Stars '84 - De Stobbe
Stobbelaan 7, Vroomshoop (Kaart)

SV Twello - Sporthal Zuiderlaan
Zuiderlaan 5, Twello (Kaart)

Tonego '65 - De Els
Trompstraat 20, Haaksbergen (Kaart)

Twente Buzzards - Hasseleres
Henry Woodstraat 1, Hengelo (Kaart)

Uitsmijters - IISPA
Stadionlaan 60, Almelo (Kaart)

Valley Bucketeers - Het Ravijn
Piet Heinweg 18, Nijverdal (Kaart)

WSV - WSV Sporthal
De Voorwaarts 450, Apeldoorn (Kaart)