Home De vereniging Organisatie Trainingstijden Wedstrijdschema Sporthallen Vacatures BAT "Basketball Academie Twente" G-Basketbal Lid worden Multimedia Foto's Downloads Teams My Peatminers
Wedstrijden

Vrijdag 19 januari
19:00 X14 1 uit tegen Risne Stars X14 1
21:00 VSE 1 uit tegen Amical VSE 1
 
Zaterdag 20 januari
10:00 X12 1 uit tegen WSV X12 2
12:00 MSE 1 uit tegen WSV MSE 2
12:30 V16 1 uit tegen Pluto V16 2
12:30 X16 1 uit tegen Twente Buzzards X16 1
13:45 X12 2 uit tegen Kikkers X12 1
14:00 V14 1 uit tegen WSV V14 1
16:00 V18 1 uit tegen WSV V18 1
16:30 M18 1 uit tegen Hanze Stars M18 1
19:00 MSE 2 uit tegen D.B.V. Arriba MSE 3
19:30 VSE 1 uit tegen S.V.Z.W. VSE 2
 

Uitslagen

Risne Stars - Mannen U14: 63 - 24
Amical - Vrouwen Sen.: 67 - 36
WSV - Mannen U12 1: 43 - 72

Organisatie

 

 Het bestuur                Functie                         Email
 
Voorzitter:                  Frederik Jaspers Faijer    frederik.jaspersfaijer@de-haere.nl

Vertrouwenspersoon:   Jenny de Haan               Vertrouwenspersoon@peatminers.nl 
 

Secretaris:                   Karin Schepers              info@peatminers.nl
Penningmeester:          Roy Kroeze                    penningmeester@peatminers.nl 

Algemeen bestuurslid - Vrijwilligers Commissie
Herwin vd Vegte                                               VC@peatminers.nl
Algemeen bestuurslid - Technische & Wedstrijd Commissie
Petran Langeler                                                tc@peatminers.nl
Algemeen bestuurslid - SC & PR Commissie
Rob van Dooren                                               redactie@peatminers.nl
Algemeen bestuurslid - Activiteiten Commissie
Esther Webbink                                                ac@peatminers.nl
 
De commissies                           Email
 
Technische Commissie:                 tc@peatminers.nl
Natasja Jaspers Faijer
Johan Wessels
Niek Nijland
 
Mini-coördinator:                          reuver.angela@gmail.com
Angela Reuver
 
Wedstrijd Secretariaat:                  wedstrijden@peatminers.nl
Wilma Aalderink
Trudy Bergsma
 
PR Commissie:                             redactie@peatminers.nl
Judith Hoedeman
Bert Ter Telgte
Chris Schmidt
 
Internet Commissie:                     info@peatminers.nl
Roy Kroeze
 
Leden administratie:                     info@peatminers.nl
Erica Hilbrink
 
Sponsor Commissie:                      sponsor@peatminers.nl
Niek Sloot
 
Altine Smelt "Merchandise"
 
Activiteiten Commissie:                  ac@peatminers.nl
Renate Beld
Astrid van Vels
Kevin Jansen
 
Basketbalkamp                             ac@peatminers.nl
Keny Hams
Sanne Schepers
Siemen Oude Booyink
Herma Winkels
 
 
Geldophaalacties                          acties@peatminers.nl
Alien Grevelink
Esther Wanders
 
 
Materiaal onderhoud                      info@peatminers.nl
Gerjon Slettenhaar
Henk Bergsma
 
Vrijwilligers Commissie              info@peatminers.nl
Rieke Jaspers Fayer
Arda Kerkdijk
Angela Reuver
 
Jeugdraad                                 jeugdraad@peatminers.nl
Martine Engbers
Jiska Nijland